Poznaj nasze 5M

DZIĘKI NASZYM PROJEKTOM MIESZKAJ 5 x LEPIEJ!

Zobacz,czym kierujemy się projektując każdy dom:

Mieszkaj ładnie!

Pamiętając o tradycyjnym budowaniu jesteśmy otwarci na nowe trendy

Z łatwością tworzymy projekty domów w różnych stylach. Nasze doświadczenie, to kilkaset różnych projektów i kilka tysięcy zadowolonych Inwestorów. Projektujemy z dbałością o całą kompozycję i proporcje budynku, oferujemy Ci prestiż dopasowany do indywidualnych oczekiwań. Dążymy do harmonii architektury z krajobrazem, abyś mógł czerpać dobrą energię z otoczenia. Zanim zaprojektujemy Twój dom dokładnie Cię wysłuchamy.

Wirtualna makieta domu

Pracujemy przy zastosowaniu najnowocześniejszego oprogramowania, dzięki któremu tworzymy wirtualny model budynku w 3D. Zlecając nam projekt będziesz mógł go dokładnie obejrzeć z zewnątrz i od wewnątrz już od początku powstawania projektu. Lepiej wyobrazisz sobie przestrzeń każdego pomieszczenia i w efekcie wybudujesz dom dokładnie taki, jak sobie wymarzyłeś.

Mieszkaj szybko!

Uzyskujemy pozwolenia na budowę

Oszczędzimy Twój czas obsługując całą inwestycję. Załatwiamy wszelkie formalności urzędowe związane z budową (dotyczy inwestycji zlokalizowanych w wybranych powiatach Małopolski).

Buduj łatwo

Według projektów przez nas opracowanych wybudowano kilka tysięcy domów w całej Polsce- wiemy co jest potrzebne Twojemu wykonawcy, aby szybko i bez błędów budować. Dążymy do prostych rozwiązań konstrukcyjnych i instalacyjnych, nasze projekty są czytelne i szczegółowe.

Komplet dokumentacji

Zapewnimy go dzięki pracy z zespołem specjalistów wielu branż. Pomożemy Ci zgromadzić wszystkie opracowania i uzgodnienia niezbędne do rozpoczęcia i zakończenia budowy.

Terminowość

Szanujemy Twój czas i zawsze dotrzymujemy ustalonych terminów. Na bieżąco informujemy Cię o postępie pracy nad Twoim zamówieniem. Zawsze odpisujemy na maile.

Mieszkaj wygodnie!

Ergonomia

Chcesz, aby schody nie były strome? Nie zamierzasz się schylać na poddaszu? Projektując opieramy się na wiedzy o potrzebach i naturze człowieka.

Wszystko na swoim miejscu

Poprzez dobre zorganizowanie przestrzeni chcemy Ci ułatwić wykonywanie codziennych czynności. Dążymy do tego by każdy metr projektowanych przez nas domów był użyteczny dla swoich mieszkańców.

Komfort

To czego nie widzisz też ma wpływ na Twoje zdrowie i samopoczucie. Dzięki dobrze zaprojektowanym elementom budynku możesz mieć dom ciepły, odporny na hałas, dobrze zwentylowany i oświetlony.

Mieszkaj tanio!

Tania budowa

Dobieramy materiały i technologie mające dobre parametry, a nie rujnujące Twojej kieszeni. Bazujemy na swoim doświadczeniu przy opracowaniu kilkuset projektów, a także stale monitorujemy rynek budowlany.

Energooszczędność

To, w którym miejscu postawisz dom na działce ma wpływ na koszty jego utrzymania. O oszczędności energii myślimy już na etapie doboru projektu do działki. Wiemy, jak ważne jest nasłonecznienie domu- odpowiednie rozmieszczenie okien i pomieszczeń ma ogromny wpływ na zużycie energii potrzebnej do ogrzewania i oświetlenia budynku. Dążymy to tego, aby budynek pobierał maksymalnie dużo energii z zewnątrz i jednocześnie generował jak najmniej strat ciepła.

Funkcjonalność

Zadbamy o to, żebyś dobrze wykorzystał środki przeznaczone na budowę domu. Dzięki dobremu projektowi nie będziesz musiał utrzymywać zbędnych metrów, a te które wybudujesz będą dopasowane do Twojego sposobu życia.

Mieszkaj spokojnie!

Bądź pewny

Gwarantujemy wykonanie projektu zgodnego z obowiązującymi przepisami i zasadami sztuki budowlanej. Nasza praca poparta jest 15- letnim doświadczeniem w projektowaniu domów oraz innych budynków. Nasi architekci posiadają uprawnienia do projektowania od kilkunastu lat i są czynnymi członkami Izby Architektów. Już wkrótce zapraszamy do obejrzenia wybranych realizacji na naszej stronie internetowej.

Pomagamy w czasie budowy

Polecimy Ci sprawdzonego wykonawcę. Służymy doradztwem w trakcie budowy i przy oddawaniu budynku do użytkowania.

Bezpieczeństwo

Projekty wykonujemy z dbałością o bezpieczeństwo pożarowe. Nasze projekty opiniują rzeczoznawcy projektowi. Doradzimy Ci również, jak rozsądnie inwestować w ochronę domu przed włamaniem.

 

Nasz architekt odpowie na Twoje pytania.
Zadzwoń do nas 12 271 04 54 lub napisz: projekty@extraplan.pl